KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 11887070
*
nr 1188 7070
Sidenmålning
Kina, 42x27
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 juni 2018
kl 21:00:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 23:30:05
1
Vinnande bud
4/6 20:55:23
2
150 kr
4/6 20:55:23
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt sidenmålning vattenfärg
-
3102 Sidenmålning
Asien, Fågel, 28x19 cm, yttermått inklusive ram: 3..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:05
-
3101 Sidenmålning
Signerad, Asien. Bildmått: 42x33 cm, yttermått ink..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:36
*
Sidenmålning
Läs om budbetjänten
nr 1188 7070
Sidenmålning
Kina, 42x27
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/6 23:30:05 | 1 | Vinnande bud |
4/6 20:55:23 | 2 | 150 kr |
4/6 20:55:23 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt sidenmålning vattenfärg
-
3102 Sidenmålning
Asien, Fågel, 28x19 cm, yttermått inklusive ram: 3..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:05 -
3101 Sidenmålning
Signerad, Asien. Bildmått: 42x33 cm, yttermått ink..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:36